Ať už začínáte, chcete prodat víc nebo si jenom potřebujete promluvit o vašem byznysu.

Jsem specialista PPC reklamy na Google, Seznamu a Facebooku. TOP Affiliate partner. Autor názvu řady cukrovinek Modré z nebe. Mými kampaněmi prošlo více než 10 miliónů lidí a tohle číslo pořád roste. Umím prodat.

Můžu vytvářet produkty jak na běžícím pásu nebo školit, ale moje největší síla spočívá v tom, že když si poslechnu kohokoli, umím dát řešení na míru jeho osobě i jeho byznysu.

Moje konzultace je oficiálně na 2 hodiny, ale většina z nich skončila po hodině a půl, protože všichni během té doby dostali co chtěli, pro co si přišli a chtěli se hned pustit do práce.

Kdyby to tak nebylo, vrátil bych jim peníze. Do koruny. Protože chápu svoje jméno jako top značku, která doručuje ty nejlepší výsledky.

Nejde o to vás zahltit. Jde o to zjistit, co potřebujete právě vy právě teď.

Takže jestli začínáte, řekněte mi svoje plány a já vám ukážu, jak jich dosáhnout.

Pokud už máte svůj projekt, rozebereme ho na kousky a pak ho zase složíme zpátky tak, aby fungoval ještě líp.

Vytěžíme zlaté žíly, které leží ladem, najdeme nové cesty, jak přivést k vaší pokladně víc lidí, než se vám kdy snilo.

Jde jen o to se sejít a promluvit si. S někým, kdo už tu hru, kterou chcete hrát, hrál mnohokrát před vámi.

Jestli vám tohle všechno dává smysl, pojďme se sejít a zjistit, jak nejlíp zahrát hru, jako je ta vaše.

Tady jsou příběhy lidí, kteří se se mnou setkali před vámi:

Na ostatných českých marketérov časom zabudnem. No Martinove slová, ktoré pred mnohými rokmi povedal jednej pani pred 500 ľuďmi z pódia nezabudnem nikdy. Bolo to tak krásne úprimné, že od toho momentu sa tým riadim a možno to zachránilo aj moje online podnikanie.

Michal KopeckýIkona slovenské internetové scény, autor bestsellerů Přitažlivost a Jak ji získat

Když jsem Martina potkala, zaujal mě okamžitě svým upřímným, netypickým a jiným projevem. Líbí se mi, že si na nic nehraje, řekne do očí pravdu, ať se dotyčnému líbí nebo ne a to se mi na něm líbí. Nikdy nezapomenu větu, co mi řekl. Bylo to hodně osobní, ale přesně na míru, přesně tak, jak jsem to uvnitř cítila, jen jsem to neuměla pojmenovat. Martin je velkou podporou člověka, dokáže váš názor pochopit a podpořit jej a dát vám i jeho jiný pohled na věc. Martin patří k lidem, se kterými se ráda potkám znovu, a se kterými budu ráda i nadále spolupracovat.

Růžena NekudováPropagátorka a tvůrce meditací

S Martinem jsem se měla šanci potkat a osobně si popovídat hned v začátku svého projektu. Dodnes mi v hlavě zní 3 jeho rady, které se mi tenkrát vryly pod kůži, mnohé mi osvětlily a vydatně mi pomohly dostat se tam, kde dneska jsem. Děkuju ti Martine, jsi vážně profík, umíš dobře zacílit, vypíchnout základní proměnné a předat je tak, aby to snad každý pochopil. Těším se, že se zase potkáme.

Markéta StrnadováFyzioterapeutka, autorka, lektorka zdravého životního stylu

Ať už jsme spolu pracovali na velkých kampaních nebo na mém projektu Mioweb, Martin měl vždycky zajímavé postřehy a nápady, které nás posunuly dál. Do toho se s ním vždycky zasmějete. 😉

Martin Dolenskýautor webového řešení Mioweb

Martinova brilantní marketingová mysl stála u zrodu mnoha milionových online kampaní. Kdykoliv Martina potkám, překypuje nápady, jak zdokonalit můj marketing, dát mu správný příběh a dosáhnout ještě lepších výsledků.

Pavel ŘíhaOnline marketér a mentor

Kurz Z NULY NA STO, který jsem měl od Martina tu čest absolvovat obsahoval jasné a srozumitelné řešení, jak si utvořit jednoduchý a funkční prodejní kanál. Martin opět prokázal, že je absolutní špička, který se soustředí na 20 procent, které přinášejí 80 procent výsledků a nikdy ne naopak. Při kampaních, na kterých pracoval jako PPC specialista sršel nápady jak ze své specializace, tak ze širšího marketingového pohledu a vždycky uhodil hřebíček na hlavičku. Martina mohu doporučit jak skvělého marketéra, tak solidního podnikatele.

Petr Popektrenér, konzultant, online marketér

S Martinem jsme se potkal ve chvíli, kdy jsem začínal s placenou reklamou a pomohl mi nejen objevit zákoutí Google Adwords, ale také mi poradil jak nad reklamou přemýšlet v širším kontextu. Jak jednoduše pomoci příběhu a napojení se na cílovou skupinu dělat takové reklamy, které nejen, že zaujmou cílové poblikum, ale také dokáží prodat. A tak je to dodnes. Není snad 14 dní, kdy bychom si s Martinem nevolali a neřešili nějaký ten byznys.

Michal KolářPPC konzultant, affiliate marketer, autor affiliate systému Proaffil

S Martinem jsem se potkal před 4 lety, kdy jsem viděl jeho přednášku na Digital Summitu v Praze a rozhodnul jsem se ho kontaktovat. Velmi ochotně se se mnou potkal a spíš než o technických věcech jsme se bavili o mém pohledu na PPC a marketing. Absolutně mi otevřel oči, abych začal uvažovat v mnohem větším měřítku. Tam, kde jsem já uvažoval v desítkách, on už se realizoval v tisících a to pro mě byla obrovská motivace. Po asi třetím setkání jsem věděl, že musím skončit s tím, co dělám a začít to dělat jinak. A vyplatilo se to maximálně. Martine, díky!

Radoslav ČernýAffiliate marketer ve společnosti PPC Rock

Martina znám z kurzu znulynasto.cz. Potkal jsem ho v době, kdy mi podnikání nefungovalo. Bohužel jsem ve svém předchozím podnikání měl po 6 měsících dluh 200 000 kč a nevěděl jsem, jak se z toho dostat.

Rozhodl jsem se dát si výzvu a za pár dní vytvořit projekt, který bude schopen vygenerovat statisíce korun, abych si zaplatil svoje nešvary. Během několika dnů jsem podle jeho návodů udělal projekt, který byl během 3 měsíců schopen vygenerovat 350 000 Kč pomocí jeho doporučených postupů a návodů, včetně placené reklamy na Facebooku.

Líbí se mi Martinův minimalismus a jak za málo úsilí přinést co největší výsledky. Od té doby uběhly už 3 roky a stále se věnuji marketingu. Je to sice klišé, ale Martin mi doslova změnil život a ukázal mi, že věci proto, aby fungovaly, nemusí být složité. Člověk by si měl podnikání usnadnit a nepracovat od rána do večera.

S klidem mohu Martina doporučit každému podnikajícímu nadšenci.

Jaroslav OstruszkaTvůrce prodejních kampaní

S Martinem se znám od roku 2013, kdy nás dohromady svedla práce na několikamilionovém projektu realizovaném v průběhu čtvrt roku.

To, co mne na Martinovi hned od začátku fascinovalo, je jeho skvělá analytická mysl, koukne na čísla a hned vidí, co je dobře a kde je co zlepšovat.

Díky jeho zkušenostem a znalostem stojí za to si poslechnout jeho názor, který navíc dokáže podat i laicky srozumitelně, dle úrovně znalostí toho s kým mluví.

Nechodí kolem horké kaše a věci říká narovinu a i krátkou konzultací s ním se tak rychle dokážete vyvarovat zbytečných přešlapů a získat řadu nových podnětů kudy ano a co fungovat nebude.

Dodnes vzpomínám na krátkou zastávku autobusu cestou na rafting v Rakousku, na které mne Martin inspiroval k vytvoření jedné z mých nejstručnějších a přesto nejúčinějších vstupních mikrostránek.

Martina prostě stojí za to znát a naslouchat mu, když máte o něčem pochyby, přešlapujete na místě nebo chcete rychle vidět výsledky.

Jan Čepelkalektor a kouč, autor projektu Egodiagram.cz

Martin Kalina, to je mezi online podnikateli a marketéry pojem. Co řekne, sedí jako hrnec na pozadí :-). Má talent pro sdílení, radu, řešení. Tam, kde jiní vidí mlhu, nevědí si rady, nebo si komplikují věci v podnikání, tam nalézá Martin zkratku, jasné řešení. Mozek mnoha online kampaní, guru v propagaci, mistr zkratky a jasného sdělení. To je dnes v podnikání vzácnost, lidé si spíše věci rádi komplikují.

Mám rád naše povídání i občasné konzultace nejen k podnikání, ale on ten záběr je širší. Jsem rád, že jsem Martina potkal a že se občas naše cesty a příběhy prolínají. Díky! Vím, že mohu s čistým svědomím doporučit Martina, jako experta pro rady a konzultace v podnikání i Martina, jako prima člověka. To druhé je asi ještě kousek více.

Jiří MazurGoldwinner Prague, podnikatel, mentor, obchodník na burze

Kdyby bylo podnikání pohádka, došli byste jednoho dne do hradu a nevěděli, kudy dál a najednou by se objevil kouzelný skřítek, který by vám nabídl sérii magických předmětů a ukázal několik možných kouzel, díky kterým byste získali svůj poklad.

Ten skřítek, rádce podnikatelských mágů i dobrodruhů, je právě Martin. V mém podnikání jsme se setkali hned několikrát a když vyprávím svůj příběh, uslyšíte v něm pár důležitých momentů, které začínají větou: “A pak mi Martin Kalina řekl, ...”

V pravý čas mi dal cennou radu nebo mě nakopl a podpořil na cestě za mým pokladem a bez setkání s Martinem by to hledání bylo o kus trnitější.

Je to jeden z mála lidí, se kterými miluju povídat si o podnikání, marketingu a strategiích, protože naše rozhovory vždy vedou ke skvělým nápadům a novým pohledům na věc.

Takže pokud cítíte, že pár nových kouzel, magických předmětů a otevřených tajemných komnat by vaše podnikání právě teď potřebovalo, s důvěrou se obraťte na Martina. Bude to stát za to! 🙂

Stáňa Stiborová MrázkováCestovatelka, blogerka, autorka platformy Podnikání z pláže

Když jsem Martina poprvé zažila v akci, měla jsem ústa dokořán. Jeho energie, nadšení a zapálení pro jeho práci je něco, co na mě opravdu udělalo dojem.

To, co mě přesvědčilo o jeho profesionalitě, je množství úhlů pohledu a neotřelá řešení na míru. Nic ho nezaskočí. Naopak přichází s jasnými strategiemi a plánem, jak dosáhnout efektivně výsledků, o kterých jsme možná ani nesnili.

Jeho přehled, šíře vědomostí a hlavně osobních zkušeností každý projekt posunují raketově vpřed.

Spolupráce s Martinem přináší silný vítr do plachet. Na nás zůstavá chopit se kormidla a vydat se VPŘED!

Mgr. Hana TrnčákováAutorka Svobody v pořádku

Když jsem Martina potkal poprvé, jakobych se setkal se svým dvojčetem. Chápal jsem každou větu, kterou říkal - jednoduše, lidskou řečí tak, aby to pochopilo i malé dítě. Řekl mi přesně to, co jsme potřeboval v danou dobu slyšet a znát. Vlastně mi ukázal, jak jednoduše a marketingově vydělat milion.

Kdyby to šlo, nastěhuju si ho k sobě domů. Dokáže se vcítit do lidí a v pravou chvíli předat druhým to, co je třeba. A hlavně, je z něj cítit, že to, co dělá, miluje.

Jiří KrálAutor projektu KRALovske-bydleni.cz

Martin je človek, ktorí sa na biznis pozerá ako na celok. Má nos na jednoduché, priame a efektívne spôsoby ako dosiahnuť primeraný výsledok. Každý jeden rozhovor s ním bol pre mňa inšpiráciou ako sa veci na internete dajú robiť lepšie.

Andy WinsonInspirátor, motivační řečník, autor bestsellerů

Ahoj Martin,chcem sa ti poďakovať za to, že si bol u zrodu môjho nového života. Som veľmi rada, že si bol jedným z lektorov na akcii Podnikání z pláže živě, kedy sme mali možnosť ako začínajúci podnikatelia konzultovať už s tými skúsenejšími.

Pamätám si, že to bola pre mňa konzultácia života. Vďaka tvojej konzultácii som si uvedomila, že som schopná postaviť sa svojim strachom a že moja vízia môjho poslania je veľmi reálna. Veľmi oceňujem tvoj úprimný prístup a záujem o človeka.

Vďaka tomu, že sme sa o tom spolu rozprávali som nadobudla veľmi reálnu víziu svojho nového plánu v podnikaní. Ku koncu konzultácie som už bola tak plná toho uvedomenia, že mi stačí iba zotrvať v doterajšej aktivite a výsledky prídu. Získala som veľmi reálny pocit, že to zvládnem... že strach je iba súčasťou rastu a rozvoja, že tá moja myšlienka za to stojí. A to bolo pre mňa veľmi dôležité. Tento zážitok mi dáva aj dnes silu v ťažších chvíľach.
Ďakujem Ti za to.

Zdenka Némethovápsychologička a vzťahová poradkyňa, psychologicka.eu.sk

Martin je geniálny internetový marketér a tvorivý, úprimný a zábavný človek.

Počas niekoľkých rokov čo sa poznáme, som ho videl stáť za nespočetným množstvom známych a zaujímavých projektov.

Vážim si ňom, že má praktický cit pre podnikanie ako aj pre to ako jednoducho, efektívne a s ľahkosťou pristupovať k vytváraniu a realizácii úspešných predajných a marketingových kampaní. Je nesmierne prínosné a príjemné s ním spolupracovať i nechať si od neho poradiť.

Martina môžem vrelo odporúčať.

Ján PolákPriekopník zmysluplného podnikania, Dynamiky bohatstva a mentor podnikatelov

S Martinem v zádech jsem vytvořil produkt, který změnil vše.

David KiršZakladatel služby Smartemailing.cz a investor

Jak to bude probíhat.

  • Objednáte si konzultaci díky formuláři níže.
  • Já nebo moje asistentka se vám obratem ozveme a domluvíme termín a místo, kde se sejdeme.
  • Sejdeme se v Praze nebo Brně, každopádně vždy osobně, protože tak dosáhneme těch nejlepších výsledků.
  • Ukážete mi svůj projekt, definujete vaše nejdivočejší sny a cíle, kam byste to s ním chtěli dotáhnout a podíváme se společně, jak toho dosáhnout
  • Pokud si padneme do oka, můžeme se domluvit na další spolupráci za speciálních podmínek.
  • Pokud nebudete z konzultace odcházet s tím, že vaše cíle jsou naprosto reálné a víte přesně, jak jich dosáhnout, vrátím vám peníze zpět v plné výši.

Ke každé konzultaci dávám navíc:

  • Kurz Z NULY NA STO, případovou studii webu hotového za 24 hodin s výnosem 100 000 Kč, abyste věděli, jak o marketingu a prodeji online přemýšlím.
  • Po dobu 30 dnů pak budete mít k dispozici moje osobní číslo na mobil, díky kterému se mnou budete moci probrat odpovědi na otázky, které se vám po konzultaci objeví.

Pokud máte nějaké dotazy ke konzultaci, napište mi na martin@znulynasto.cz nebo mi zavolejte na +420 777 262 422.

Na konzultaci se můžete objednat tady