Online produkty

Kluk z reklamy, který za svůj svůj život zkusil snad úplně všechny možné i nemožné způsoby propagace online i offline produktů.

Tady najdete to nejlepší z mých zkušeností.

Stručně a jasně.

PPC Academy

4 krokový plán, jak dělat vždycky ziskovou reklamu na Facebooku a Instagramu, který bude k dispozici pro členy mentoringové skupiny Umění Prodat na HeroHero.

Více informací

Z nuly na sto

Případová studie webu, HOTOVÉHO za 24 hodin a VÝNOSEM přes 
100 000 Kč. Aneb jak se z šílené myšlenky stal podnikatelský sen.

Již dnes k dispozici na HeroHero.

Více informací

Myslela jsem si, že jako žena, potřebuji konzultovat zase jen se ženou. Až do té doby, než jsem se poprvé potkala s Martinem. Jeho naladění se na projekt a vhledy, které k němu přicházejí jsou absolutně dechberoucí. Sama jsem byla schopna vidět jen dílčí úseky, pohled zevnitř a strachy mi nedovolili z nich vystoupit. Díky Martinovi jsem, poprvé v životě, uviděla velký obraz svého podnikání. Po třech letech marného hledání, konečně vidím jasně, kam jdu a jaká je moje cesta zákazníka
Rehana Ježkováwww.rehana.cz
Příjemná schůzka u výborné kávy a navíc jsem získala celkový big picture. Byla jsem ve svém podnikání tak moc ponořená, že jsem neviděla celkový pohled s nadhledem. Navíc jsem k cestě zákazníka získala skvělé podněty k efektivnější exekuci. Martin umí vidět, prostě jen tak, na vašem projektu příležitosti, kterým se dá říkat miliónové nápady. Tuhle konzultaci si určitě dopřejte, zaručeně vás na vaší cestě posune dál. Mě přinesla jasnost, lehkost a vím přesně jak dál.
Iva Bernát Votavováwww.projektyproradst.cz