Online produkty

Za svůj život jsem zkusil snad úplně všechny možné i nemožné způsoby propagace online i offline produktů.

V základu jsem kluk z reklamy, PPCčkař, markeťák. 

Tady najdete to nejlepší z mých zkušeností. Jednoduše a jasně.

PPC Academy

[PPC Akademie] Jak inzerovat na Google, Seznamu a Facebooku o 30-70 procent levněji, než všichni ostatní a postavit si kolem toho ziskový byznys.

Více informací

Z nuly na sto

Nejjednodušší prodejní web, s VÝNOSEM přes 
100 000 Kč, hotový za JEDEN den. Aneb jak se z šílené myšlenky stal podnikatelský sen.

Více informací

Myslela jsem si, že jako žena, potřebuji konzultovat zase jen se ženou. Až do té doby, než jsem se poprvé potkala s Martinem. Jeho naladění se na projekt a vhledy, které k němu přicházejí jsou absolutně dechberoucí. Sama jsem byla schopna vidět jen dílčí úseky, pohled zevnitř a strachy mi nedovolili z nich vystoupit. Díky Martinovi jsem, poprvé v životě, uviděla velký obraz svého podnikání. Po třech letech marného hledání, konečně vidím jasně, kam jdu a jaká je moje cesta zákazníka
Rehana Ježkováwww.rehana.cz
Příjemná schůzka u výborné kávy a navíc jsem získala celkový big picture. Byla jsem ve svém podnikání tak moc ponořená, že jsem neviděla celkový pohled s nadhledem. Navíc jsem k cestě zákazníka získala skvělé podněty k efektivnější exekuci. Martin umí vidět, prostě jen tak, na vašem projektu příležitosti, kterým se dá říkat miliónové nápady. Tuhle konzultaci si určitě dopřejte, zaručeně vás na vaší cestě posune dál. Mě přinesla jasnost, lehkost a vím přesně jak dál.
Iva Bernát Votavováwww.projektyproradst.cz